Kiralama Koşulları

İzmir havaalanı araba kiralama sayfamız ile İzmir havaalanı araç kiralama ve İzmir rent a car hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Araba Kiralama

Birçoğumuz tatil ve iş gezilerimiz için seyahat etmek durumunda kalırız. Bu seyahatlerde zamandan tasarruf için uçakla yolculuk yaparız ve gittiğimiz yerde mutlaka bir araca ihtiyacımız olur. Veya araba kullanmayı bilmiyorsunuzdur ve şoförlü bir araca ihtiyacınız olur. Bu durumda yardımınıza firmamız koşuyor. Dünya üzerinde büyük bir sektör olan İzmir oto kiralama firmaları son yıllarda ülkemizde de büyük bir sektör haline gelmiştir. Günden güne gelişen bu iş alanındaki firmalar birbirleriyle yarış eder duruma gelmiştir. İzmir Havalimanı araba kiralama ofisleri içinde hizmet veren şirketimiz günün her saatinde araç teslimatı yapmaktadır. Yolunuz İzmir ve çevre illere düşerse veya İzmir havalimanına yolculuk yapıyorsanız firmamız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli hizmetin adresi olan firmamız internet üzerindeki web sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz ve dilerseniz de özel kampanya hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız müşterilerinin memnuniyetini önemsiyor ve kaliteli ve tecrübeli bir ekiple çalışıyor. Son derece lüks araçlarla hizmet veren şirketimiz, konforunuzu önemsemektedir. Araçların içerisinde her türlü konfor mevcut. Yeter ki hangi model arabayla seyahat edeceğinizi seçin. Büyük bir filoyla hizmet veren firmamıza gece gündüz istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. İzmir Havalimanına 2 kilometre mesafede bulunan firmamız aracınızı uçağınızın iniş saatinde hizmetinize sunuyor.

İzmir Havaalanı Araba Kiralama :
+90 232 220 4 220
CEP :
+90 532 795 88 29
google
twitter
facebook

İZMİR /AUTO Kiralama Koşulları

Araç Kiralama Şartları
Araç kiralamalarında, yakıt hangi birimde verildi ise araç iadesinde de aynı şekilde teslim alınır. Siz yolcularımızın güvenliği nedeniyle araçlarımızda OTOBUL ARAÇ TAKİP SiSTEMİ mevcuttur. Araç kirlamalarında trafik cezalarına istinaden depozit olarak geçerli bir kredi kartı numarası alınır. Yurt dışından gelen yolcularımızdan depozit olarak ehliyet veya pasaport fotokopi alınmaktadır. İşlemlerin daha hızlı gerçekleşebilmesi için yanınızda ehliyet ve pasaportunuzun fotokopilerini getirmeyi unutmayınız. Erken yapılan rezervasyonlar karşılıklı konfirmeli olup fiyat değişikliklerinden etkilenmez. Rezervasyon iptallerini ve saat değişikliklerini lütfen tarafımıza bildiriniz.

Araç Sigorta Bilgisi
Kiracı en az 25 yaşında ve en az 2 yıllık geçerli bir ehliyet sahibi olmalıdır. Araçlarımız,karayolları trafik yasası uyarınca,mecburi karayolları mali sorumluluk sigortası ile sigortalanmıştır. Doktor raporu ile saptanmış engelleyici bir durumu yok ise, kazanın anında Firmamız yetkililerine bildirilmesi gerekir. Herhangi bir hasar durumunda, hasarın gerçekleştiği yerde,yetkili görevliler tarafından kaza tutanağı tutulmadan ve Firmamız yetkililerinin bilgisi olmadan,araca müdahale edilmemelidir.Kazanin olduğu yere en yakin yetkili makamdan (şehir sınırları içinde trafik polisi, şehir dışında jandarma vb. gibi), olayın oluş biçimini ayrıntılı olarak belirten; teknik kaza raporu, tespit zaptı, alkol raporu, ehliyet fotokopisi ile karşı tarafın irtibat adresi, telefonu, ehliyet, ruhsat ve sigorta poliçesi fotokopileri ve benzer belgeleri, en geç kırksekiz (48) saat içerisinde firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olanlar
Araç hasar sigortası, Hırsızlık sigortası, Trafik sigortası, İkinci sürücü, Üçüncü şahıslara karşı sorumluluk sigortası, Havalimanı araç teslim etme ve alma hizmetlerinden ek ücret talep edilmez.
 


Transfer Şartları

Fiyatlarımız belitmiş olduğumuz İl / İlçe merkezi olarak hesaplanmıştır. Merkezin dışında kalan bölgeler için Extra KM hesaplaması yapılacaktır. Rezervasyon formunda bilgilerinizin tam ve eksiksiz doldurulması gerekir. Belirtilen fiyatlar Tek yön veya Gidiş-Dönüş TL,USD,EUR veya GBP bazında otomatik olarak hesaplanır, Ödeme Araç çıkışında nakit veya kredi kartı ile yapılabilir. İsteğe bağlı olarak ön ödeme havale çıkarılabilir. Transfer rezervasyonları minimum 6 saat öncesinden yapılmalı veya iptal edilmelidir. Transfer rezervasyonlarının Fax veya E-mail ile iletilmesi ve karşılıklı konfirme edilmesi gerekmektedir. Transfer rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan 6 Saat içinde konfirme yapılacaktır. Akaryakıta gelen zam ve fiyat değişiklikleri konfirme edilen rezervasyonlara yansıtılmaz. Firmamız araçların eşdeğerini kullanma değişikliği yapma hakkını saklı tutar.Dönüş istasyonu havalimanı olan transferlerde,Uçuş saatinden İç Hatlarda 1 Saat Dış Hatlarda 2 Saat önce Havalimanında olunması dikkate alınmaktadır.

Fiyata Dahil Olanlar
Araç bedeli, şoför bedeli, Araç yakıt bedeli, Otoyol geçiş ücreti, Trafik sigortası, Araç Kasko, Koltuk sigortası, Çocuk veya bebek koltuğu.

NOT :
- Uzun süreli şoförlü kiralamalarda, Araç bedeli ve şoför ücreti hesaplanır. Yakıt kiralayana aittir. 
- Uzun süreli ve uzak mesafeli şoförlü kiralamalarda, Araç bedeli ve sofor ücreti hesaplanır. Yakıt, şoför kalacak yer ve yemek kiralayana aittir.